Jūs atrodaties sadaļā   Norēķinu veidi

 
 
 

Norēķinu veidi

 

 

Pasūtījuma apmaksa*

 

Payment

  • Katalogā preces cena tiek norādīta ar PVN 21%. Gadījumā, ja preces cena tika norādīta nepareizi, Pārdevējs nekavējoties dara to zināmu Klientam, ar nolūku noskaidrot vai Klienta izdarītais pasūtījums ir anulējams vai apstiprināms. Gadījumā, ja sazināties ar Klientu nav iespējams, pasūtījums tiek anulēts. Ja pasūtījums jau ir apmaksāts, Pārdevējs atgriež Klientam samaksāto summu.
  • Pasūtījums tiek pieņemts tālākajai apstrādei tikai pēc pilnas summas ieskaitīšanas Pārdevēja bankas kontā, ja nav bijuši atrunāti citi apmaksas noteikumi un veidi. Pasūtāma bet neapmaksata prece netiek rezervēta un Pārdevējs negarantē Klienta pasūtījumā norādītas preces esamību Pārdevēja noliktavā. Līdz ar to pasūtījuma apstrādes termiņš var tikt pagarināts.

 

Pasūtījuma apmaksa ar bankas norēķinu kartēm

 

  • Bankas operācijas ar norēķinu kartēm un autorizācijas pakalpojumus nodrošina "AS DnB NORD Banka". Gadījumā, ja bankai ir pamatotas aizdomas, ka veicamajam darījumam ir krāpnieciskais raksturs, bankai ir tiesības atteikt darījumu.
  • Lai izslēgtu krāpnieciskas iespējas, visi noformēti un ar bankas norēķinu karti apmaksātie darījumi tiek pārbaudīti no Pārdevēja puses. Gadījumā, ja pasūtījumā norādītais pasūtījuma saņēmējs nav bankas norēķinu kartes, ar kuru pasūtījums tika apmaksāts, īpašnieks, pasūtījuma apstrāde var aizkavēties līdz darījuma likumības noskaidrošanai. Personai, bankas kartes īpašniekam, kas ir izdarījusi un apmaksājusi pasūtījumu, ir pienākums pēc Pārdevēja pirmā lūguma iesniegt Pārdevējam savas pases kopiju – pases divu lappušu atvērums ar foto. Ka arī bankas norēķinu kartes abu pušu kserokopiju vai skenēto attēlu (kartes numuru, izņemot pēdējus četrus ciparus, ir jāaizsedz). Gadījumā, ja pasūtījumu noformē un apmaksā bankas norēķinu kartes īpašnieka pilnvarota persona, pilnvarotai personai ir nepieciešams iesniegt Pārdevējam bankas norēķinu kartes īpašnieka izsniegtas pilnvaras kopiju, apstiprināto ar bankas emitentu. Ja Klients 14 dienu laikā no pasūtījuma izdarīšanas brīža nav iesniedzis Pārdevējam augstāk minētus dokumentus vai tiek apšaubīts iesniegto dokumentu īstums, Pārdevējam ir tiesības anulēt pasūtījumu. Samaksāto naudas summu Pārdevējs atgriež bankas norēķinu kartes īpašniekam. 

 


 


*Prices may vary according to the order quantity

 

Salidzini cenas Latvijas interneta veikalos
Latvijas Reitingi